14

Ofis Stiliniz İçin 7 Farklı Jean Kombin Önerisi

Çalışan bayanların en büyük arzusudur, iş hayatının koşuşturmacasında hem şık hem de rahat kombinlerle kendini enerjik hissedebilmek!

Ofis stilimiz için tercih ettiğimiz kıyafetler, o günkü modumuza %100 etki ederken, yanlış kombin seçimlerimiz tüm günümüzün kabus gibi geçmesini bile sağlayabilir. Bu nedenle ofise giderken yaptığımız kıyafet tercihleri, iş yaşantımız için oldukça önem taşımaktadır.

1-Jeanin Altına Giyilen Topuklu Ayakkabı Her Zaman İşe Yarar!

Zamansız parçalardan olan jeanlerin hafta sonu enerjisini iş günlerine taşıma zamanı geldi. Üste tam oturan, dar kesim bir jean ve altına giyilen klasik bir stiletto, kıyafetinizi bir anda ofis şıklığına dönüştürebilir.,

jean_kombin_ofis_stili_1

 

2-Siyah Skinny Jeaninizle Eforsuz Şıklığın Tadını Çıkarın !

Siyah skinny jeaninizi feminen bir bluzla kombinleyerek hoş bir ofis stiline sahip olabilirsiniz. Oldukça risksiz olan bu kombini detaylarla hareketlendirerek, doğal ve farklı görünebilirsiniz.

jean_kombin_ofis_stili_12

3-Yırtık Jean Kombininize Feminen Dokunuşlarla Farklılık Katın !

Yırtık jeanler sokak modasında akıl almaz bir yere doğru giderken, bu jeanleri ofise taşımak da mümkün. Tabi ki jeanin yırtıklık derecesi de oldukça önemli.  Yırtık jeaninizin üzerine giyeceğiniz ipek bir bluz ve gösterişli takılar jeanin aykırılığına oldukça feminen bir hava katacaktır. Kürkün de oldukça popüler olduğu bir sezonda, kombininizde bu parçalara yer vermek ayrıca feminen stilinizi güçlendirecektir.

jean_kombin_ofis_stili_11

4-Bol Paçalı Jean İle Ofise 70’ler Modasını Taşıyın !

1970′li yılların en popüler parçalarından olan bol paçalı jeanler, geçen sezondan bu yana sık sık tercih edilir oldu. Bu tarz bir jeanle oluşturacağınız kombin, yine ofis stilinize uyum sağlarken, ofiste nostalji rüzgarları estirecektir.

jean_kombin_ofis_stili_20

5-Ofis Şıklığınızda Biraz da Maskülen Parçalara Yer Verin !

Maskülen kesim yelek ve ceketle oluşturulan jean kombininizle biraz da alışılmışın dışına çıkarak, ofiste farklılık yaratabilirsiniz. Çok maskülen bir duruş sergilemek istemiyorsanız, ayakkabı tercihinizi stilettodan yana yapın ve kırmızı bir ruj ile harikalar yaratın.

jean_kombin_ofis_stili_8

6-Jean Kombininize Oversized Şal Eşlik Etsin !

Jean-ceket kombini ile daha resmi bir stile sahip olurken, bu stili biraz hareketlendirmek ve renklendirmek için desenli oversized şallardan yardım alabilirsiniz. Böylece hem ofise uygun bir kombin yaratabilirsiniz hem de dikkat çekici bir stile sahip olabilirsiniz.

jean_kombin_ofis_stili_6

7-Beyaz Jean Pantolonunuzla Her Zaman Şıksınız !

Ofise kolaylıkla uyum sağlayan, şık görünmenin neredeyse her türlü garanti olduğu bir diğer seçenek ise beyaz jeanler. Kişiye oldukça fazla kombin alternatifi sunan beyaz jean pantolonlarınızı kış aylarında da ofis stilinize rahatça katabilirsiniz.

jean_kombin_ofis_stili_4

 

 

kaynak: pimood

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir